محل تبلیغات شما

از تو میگذرم بی آنکه دیگر تو را ببینم از تو میگذرم بــــــــی آنکه خاطره ای را از تو بر

دوش بکشم نمیخواهم دیگر طعمی را از عشق بچشم از تـــــــــــــــــــــو میگذرم  تویی که

گذشتی از همه چیز  این را هم فراموش میکنم جای مـــــــــــــــن در اینجا نیست میروم

تا آرام باشی، تا از شر من و احساسم راحت باشی میروم تــــــــــــــــا روزی پشیمان شوی

حیف احساسات عاشقانه ام بود میروم تا با کسی دیگر همنشین شوی از تـــــــــــــــــــــو

میگذرم و شک نکن که فراموشت میکنم هر چه شمع و شعله و آتش بــــــــــــــــود را در

قلبم خاموش میکنم نه اندیشیدن به تو فایده دارد  نه فکر کردن بــــــــــه خاطره هایت

حالا آنقدر به دنبالم بیا تا خسته شود پاهایت تو لیاقت مرا نداری از تــــــــــــو میگذرم

تو ارزشی برایم نداری کارت شده بود دلشکستن و بی وفایی روز و شب مــــــــــــــن این

شده بود که از تو سوال کنم کجایی چرا پاسخی به دل گرفته ام نمیدهی چـــــــرا سرد

شده ای و مثل آن روزها سراغی از من نمیگیری فکر کرده ای کیستی برو بـــــــا همان

عاشقان سینه چاکت برو که تو با یک نفر راضی نیستی از تو میگذرم بـــــــــی آنکه تو

را ببینم محال است دیگر برگردم، حتی اگر از غم و غصه بمیرم از تـــــــــو میگذرم و

بی خیالت میشوم شک نکن بدون تو از شر هر چه غم در ایـــــــــــــــن دنیاست راحت

میشوم اشتباه گرفته ای، من آن کسی که میخواهی نیستم تا هر چه دلت خواست

با دلش بازی کنی میروم تا حتی نتوانی یک لحظه هم نگاهم کنی از تــــــــــو میگذرم

بی آنکه لحظه ای برگردم و تو را ببینم یک روز بیا تا حساب تمام بـــــــی محبتهایت

را از قلب شکسته ام برایت بگیرم

هر چه رفتیم و رفتیم

شاید وقتے بروم همه ے چیز هایــــــــــے که باید بیایند بیایند

دارد چه به سرم می آید

تو ,میگذرم ,ای ,ام ,آنکه ,عاشقانه ,تو میگذرم ,از تو ,از شر ,را از ,بیا تا

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Angela's life کتابخانه امام هادی(ع) Roberta's page EMPERY.ARB blue band والمان saisummeper ardauliapap Peter's memory دلـم گرفتــه...دلــم عجیــب گرفتــه...خیــال خـواب نـدارم